Unia Europejska


/ O NAS

Spółka NIKHEN YACHTS została założona przez zespół pasjonatów z doświadczeniem w branży turystycznej, którzy zdecydowali się połączyć w jedną całość usługi hotelarskie oraz usługi aktywnej rekreacji na wodzie, ceniący sobie bliskość w obcowaniu z przyrodą. Dlatego też, cel jaki postawili sobie założyciele firmy w 2016 r. było stworzenie nowoczesnego projektu jachtu czarterowego który spełnia kryteria kompleksowej oferty tj.połączenia aktywnego wypoczynku z komfortowym noclegiem na wodzie poprzez sprzedaż i czarter nowoczesnej jednostki jachtowej, spełniającej wysokie standardy ochrony przyrody. 

 

Tworząc swoje jachty firma zwraca szczególna uwagę na przyrodę projektując jednostki w oparciu o nowoczesne rozwiązania proekologiczne. 

 

Jesteśmy zespól specjalistów z branże turystycznej z róznych zakresów. Kochamy sport wodny i pływanie z jachtami motorwodnymi. Wielu lat prowadzimy firma ktora sie zajmuje czarter jachtami i jestesmy juz dawno powiazane w budowie jachtow na potrzeby i gust Klienta. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży jachtowej w Polsce na Warmii i Mazurach i za granicą. Mamy doświadczenie w branży turystycznej i rekreacji wodnej, w tym jachtowej, w obsłudze klientów zagranicznych (zwłaszcza z Niemiec), biegle władają językiem niemieckim, angielskim i rosyjskim.